Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2015/2016

 

MPEC I Tarnów (II Liga)

T. Bisping (kpt.), O. Długosz (?), K. Cetera, M. Grabiec, M. Kita, B. Krawczyk, J. Lenkiewicz, W. Stachnik i G. Wadas

MPEC II Tarnów (III Liga)

K. Ziewacz (kpt.), J. Długosz, W. Garncarz, W. Krawczyk, M. Krysa, W. Petryszyn i P. Wzorek

MPEC III Tarnów (IV Liga)

A. Litwora (kpt.), D. Ocylok, A. Kras, P. Kruczek, M. Kuczkowski, J. Mazur i O. Trybus

 

Wczasy Brydżowe w Polsce 2015/2016 mapka lokalizacyjna

Oskar Trybus (wychowanek Sławomira Kowalskiego ex MZS 6 Gorlice, obecnie MPEC III Tarnów) i Kacper Kopka (Piast Feliksów) zostali wicemistrzami świata w parach w kategorii U-15. Na dystansie 117 rozdań (każdy z każdym po trzy rozdania) uzyskali rewelacyjny wynik ponad 59%. Ulegli tylko Duńczykom o niecałe pół procenta.

Na zdjęciu od lewej Marcin Dobrowolski (coach), Michał Maszenda, Michał Kuczkowski, Mateusz Słuszniak,  Oskar Trybus, Maciej Kędzierski i Roland Lippik (NCP). Młodzi Polacy wywalczyli historyczny tytuł 1. Drużynowych Mistrzów Europy KIDS U-16. Wszystkie pary musiały zagrać znakomite zawody wobec niespodziewane wysokiego poziomu aż siedmiu spośród dwunastu startujących reprezentacji.

W ramach akcji Lato w mieście oprócz nauki gry w brydża (każdy poniedziałek 16.15-17.30) zorganizowane zostaną turnieje brydża sportowego. Cykl wakacyjny obejmie 12 turniejów eliminacyjnych (w każdy poniedziałek g. 17.30) i zamknięty 16-parowy finał (każdy z każdym po 3 rozd., łącznie 45 rozd.) w dn. 28.09.2015 r. o g. 17.00. Regulamin. Zapraszamy.

Świętkorzyskie wygrało przetarg na organizację MPM U-15. Mistrzostwa odbędą się prawdopodobnie w Hotelu*** Senator w Starachowicach. Tarnów reprezentować będą Michał Kuczkowski, Oskar Trybus, Jeremi Mazur oraz gościnnie [...].

Oferta w przygotowaniu... Niemniej jednak wiadomo już, że cena nie przekroczy 1500 zł za przeloty i siedem noclegów z wyżywieniem (all inclusive) w hotelu trzygwiazdkowym. Wieczorami zorganizujemy turnieje brydża sportowego. Wczasy planowane są na kwiecień/maj 2016.

Błażej Krawczyk i Krzysztof Superson mistrzami na maksy. Michał Krysa i Jakub Lenkiewicz wicemistrzami na impy. Dwunaste i duży sukces naszych reprezentacyjnych młodzików Michała Kuczkowskiego i Oskara Trybusa.

Krzysztof Cetera i Jakub Lenkiewicz  (obaj MPEC I Tarnów, U-20) oraz B. Wróbel i B. Wolak (obaj UKS Olimpia Dwójka Kraków, U-15) zapisują się na kartach złotego jubileuszu Krakowskiego Sportowego Ośrodka Szkolnego. W U-20 prowadzi K. Pietrzak. Drugą lokatę zajmuje A. Litwora. W rywalizacji U-15 O. Trybus na 5-tym, a M. Kuczkowski na 6-tym miejscu.

Weronika Tarnawska i Gabriela Kisielewska (UKS Olimpia Dwójka Kraków) we wspaniałym stulu zwyciężają w Gorlicach w turnieju U-15. Arkadiusz Kras (MPEC III Tarnów) i Dawid Karpik (MZS 6 Gorlice) najlepsi do lat 20. Graty.

Od piątkowej kolacji do niedzielnego obiadu.

W dn. 4-6.09.2015 r. planujemy zorganizowanie weekendu szkoleniowego dla niezaawansowanych i ewentualnie średnio-zaawansowanych. Dobre warunki pobytowe zapewni Willa Helena. Promocyjna cena 210 zł (2 noclegi z wyżywieniem od piątkowej kolacji do niedzielnego obiadu plus 12 godzin szkoleniowych z materiałami). Warunkiem zgrupowania jest udział co najmniej 8 osób. Na zgłoszenia czekamy do 20.07.2015 r.

Michał Kuczkowski i Oskar Trybus (U-15) oraz Krzysztof Cetera i Jakub Lenkiewicz (U-20) najlepsi w drugim turnieju kolejnego cyklu Grand i Petit Prix MP 2015.

Strony