Niebawem rusza bezpłatna i samodzielna zarazem nauka brydża za pośrednictwem poczty elektronicznej. Trzy grupy wtajemniczenia; ZERO, BAZA i NADBUDOWA. Chętnych proszę o wybór grupy i przysłanie mi maila na adres kz@tabu.tarnow.pl

W pierwszym spotkaniu w dn. 23.09.2014 r. w g. 14.30-15.45 uczestniczyło 16 osób. Zajęcia prowadzili pan Krzysztof Horbacewicz, Błażej Krawczyk, Wojciech Garncarz i Krzysztof Ziewacz. Następne spotkanie 30.09.2014 r. g. 14.30. Zapraszamy kolejnych chętnych. Za miesiąc skala trudności może wpłynąć na potencjalnych zainteresowanych demotywująco.

Spotkania w środy w g. 16.15-17.45 w I LO w sali nr 5. Warunek konieczny to grupa minimum 12 osób w wieku 16 lat i starszych. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i programy do podnoszenia umiejętności. Celem jest nie tylko zapoznanie z zasadami brydża towarzyskiego, ale także przygotowanie chętnych do startu w zawodach w najniższej lidze sportowej (Tarnowska Liga Okręgowa).

Zajęcia wznawiamy 1 października 2014 r.

Zajęcia szkoleniowe dla średnio-zaawansowanej młodzieży i dorosłych amatorów w środy w g. 17.15-19.45

W lecie spotkania w poniedziałki o 16.00 w Domu Studenta

Bezpłatne zajęcia polegające na grze od pierwszego spotkania w piątki w g. 17.30-19.30 w Pałacu Młodzieży. Jeszcze można się zapisać do sekcji MKB PM. Pierwsze zajęcia 3.10.2014 r.

Gratulacje dla najlepszych czyli Alicji Mosiałek i Jędrka Hodora, którzy wycisnęli z karty i przeciwników dzisiaj bardzo dużo skoro przekroczyli barierę 70%.. Wyniki się trochę zmieniły, ale nie będziemy odbierać pucharów. Zadośćuczynienie w mojej gestii.

W ramach 6. TarNOWICJUSZa 11.10.2014 r. (sobota) w sali Teatralnej Pałacu Młodzieży rozegrane zostaną dwa turnieje; 6. Turniej z cyklu 4. Młodzieżowe Grand Prix Małopolski U-20 oraz I Towarzyski Turniej Przyjaciół Brydża, na który serdecznie zapraszamy wszystkich naszych sprzymierzeńców i entuzjastów tej królewskiej i przewspaniałej gry.

Klasyfikacja medalowa wszech czasów dotyczy wyłącznie imprez młodzieżowych w randze mistrzostw Polski i tarnowskiej młodzieży, w tym Adama Krysy i Olgi Długosz  (obecnie w CKiS Skawina). 1. Błażej Krawczyk 2. Michał Krysa 3. Olga Długosz

Występ naszych zawodników można uznaać za iście wspaniały. Znakomita gra przyniosła medale. Złoty medal w teamach i srebrny w parach oraz przyczyniła się znacząco do wygranej także w klasyfikacji województw. Michał Kuczkowski i Piotr Kruczek wywalczyli srebrny medal w konkurencji par. Drużynowe Mistrzostwo Polski zdobyli w/w Michał Kuczkowski, Piotr Kruczek oraz Wojciech Krawczyk i Bartosz Liszka.

Obozy zawsze były znakomite z powodu jednoczesnego sprężu i luzu zarówno kadry jak i uczestników. Tak jednym zdaniem można określić charakter zgrupowań, które przez całą dekadę nie tylko miały za zadanie szkolić, ale także dbać o aktywny wypoczynek młodzieży.

Jędrzej Hycnar, który obecnie robi oszałamiającą karierę aktorską pojawił się po długim okresie nieobecności  także w brydżowym gronie i od razu tryumfalnie. Jędrek minimalnie wyprzedził Krzysia Supersona i kolegę z drużyny Witka Petryszyna.

Duży sukces Olgi Długosz, która w swoim drugim występie na arenie międzynarodowej zanatowała znakomite rezultaty. W konkurencji par mikstowych wraz z Wojciechem Kaźmierczakiem zajęła czwartą lokatę, a w konkurencji Dziewcząt do lat 25 z Agnieszką Szczypczyk wywalczyła szóstą pozycję. W ME startowali także Błażej Krawczyk i Michał Krysa, którzy wypadli nieco poniżej oczekiwań choć awans do finału należy uznać za sukces.

Jestem do dyspozycji niemal w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek w g. 20.30-22.50. Informacja ważna dla moich podopiecznych oraz dla innych chętnych. Analiza nazajutrz za pośrednictwem SKYPE

Błażej Krawczyk i Michał Krysa potwierdzili swoją klasę i hegemonię zwyciężając po raz kolejny w konkurencji na zapis średni. Błażej Krawczyk wraz z Aleksandrą Pacurą sięgnął jeszcze po srebro w mikstach. Klub MPEC Tarnów wywalczył miejsce trzecie i brązowy puchar w klasyfikacji klubowej. Małopolska trumfowała w klasyfikacji województw.

Doroczne Młodzieżowe Grand Prix w Oświęcimiu wygrali Krzyś Superson i Przemek Picheta przed Joasią i Olką Byra i rewelacyjnymi młodzikami Mateuszem KrzemykiemMichałem Kuczkowskim. W Klasyfikacji U-15 po 4-ech turniejach prowadzi Mateusz Krzemyk, a w U-20 Wiciu Petryszyn. Maciek Janeczko tradycyjnie zadbał o puchary i nagrody. Trofea wręczała sama pani dyr.

Strony

узнать телефон по адресу екатеринбург tracking apps for phones cell phone spy elite software download город александров справочниктелефонов how to receive your boyfriends text messages тут справочник телефонов 2012 sms spy on her прочитать чужие владивосток адрес how to spy on an android phone справочник телефонов spy phone calls text messages геометрія 9 клас мерзляк решебник spy phone org download ссылка how to install a spy software on cell phones здесь listen in to cell phone calls bluetooth mobile phone spy ссылка Интернет через призму мнения Блог о Левитре Препарат sitemap