Pilne składki członkowskie za 2015

150 zł normalna,

40 zł młodzicy i juniorzy ur. 1995 r. i młodsi, 100 zł juniorzy 21-25,

110 zł dla ur. w latach 1945-49 i 60 zł dla ur. 1944 r i starszych

wpłacamy na konto TZBS

Krakowski Bank Spółdzielczy

70 8591 0007 0300 0266 6899 0001

Zapraszamy na rozgrywki ligowe. Szkoda byłoby przerywać piękną tradycję ciągłości tarnowskiej ligi brydżowej, która jako jedna z trzech (obok krakowskiej i warszawskiej) pierwszych w Polsce inaugurowała w roku 1957 współzawodnictwo drużynowe rozgrywane w systemie ligowym. Rozgrywki rozpoczynamy 10-go stycznia 2015 r. o g. 10.00. W grudniu zamykamy rejestrację drużyn.

Pierwsza faza gry w brydża (jakiegokolwiek). Talia zawiera 40 pkt. (wg skali Miltona Worka; as=4, król=3, dama=2 i walet=1). Średnia otrzymywanych punktów na rękę w dystansie wyniesie ~10 pkt. (40/4graczy=10).

Bezpłatne spotkania w środy w g. 16.15-17.45 w I LO w sali nr 5. Warunek to grupa 8 osób w dowolnym wieku. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i programy do podnoszenia umiejętności. Celem jest czysta rozrywka, a więc zapoznanie z zasadami brydża by grą się parać na niwie towarzyskiej.

 

Lokalizacja honorów w zakrytych rękach obrońców

Zajęcia szkoleniowe dla zaawansowanej młodzieży z klubu MPEC Tarnów i dorosłych amatorów w środy w g. 17.45-19.45

Zapraszamy na zajęcia sekcji brydżowej I LO. Kółko prowadzą mgr Krzysztof Horbacewicz, Wojciech Garncarz i Krzysztof Ziewacz. Następne spotkanie 2.12.2014 r. g. 14.30.

Bezpłatne zajęcia polegające na grze od pierwszego spotkania w piątki w g. 18.00-19.30 w Pałacu Młodzieży. Jeszcze można się zapisać do sekcji MKB PM.

Jestem do dyspozycji niemal w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek w g. 20.30-22.50. Informacja ważna dla moich podopiecznych oraz dla innych chętnych. Analiza nazajutrz za pośrednictwem SKYPE

Przełom w nauczaniu i uczeniu się gry w brydża! Ćwiczcie więc z programem systematycznie, w miarę możliwości codziennie, choćby po parę minut. Pracujcie nad koncentracją. Lepsze zaangażowane 15 minut z tym programem niż klepanie w klawiaturę na Kurniku! To najlepszy sposób, aby szybko zrozumieć tę grę...

W dniu 6.12.2014 r. odbędą się oddzielne finały w Skawinie. Dwunastu pierwszych zawodników z eliminacji ma prawo wyboru partnera do turnieju finałowego. Brak informacji skutkuje automatyczną kwalifikacją zawodnika rezerwowego z listy oczekujących.

W dn. 17-18.01.2015 r. rozegramy siódmą edycję Małopolskiej Ligi Młodzieżowej. Zgłoszenia proszę przesyłać wszelkimi komunikatorami do 31.12.2014 r. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy ur. w 1995 r. i młodsi. Niebawem informacje o kosztach zgrupowania.

Jak co roku ciepły Tarnów przyjął entuzjastów brydża porównawczego. W Pałacu Młodzieży odbyło się prawdziwe święto brydża, któremu patronowały władze miejskie. W zawodach młodzieżowych zwyciężyli Kuba Lenkiewicz i Błażej Krawczyk. W konkurencji młodzików tryumfował Michał Kuczkowski, któremu patronował Oskar Trybus z Gorlic.  Drugi turniej połączył aż cztery pokolenia i choć walka była zacięta do końca to znów wygrał Błażej Krawczyk, tym razem z pomocą Łukasza Plądra ze Skawiny.

Tak jak planowanie licytacji, rozgrywki czy obrony warto zaplanować nasze wyjazdy wraz z budżetem, który pomoże dofinansować tych najbardziej zaangażowanych. Co roku są te same imprezy, więc z grubsza wiecie co i jak. Oprócz mistrzostw będą także organizowane kryteria kadr młodzieżowych, na które trzeba będzie pojechać jeśli się marzy o reprezentacji nie wspominając o pracy...

W ramach Brydżowego Mityngu Sylwestrowo-Karnawałowego rozegramy również ciut dłuższy turniej teamów, w którym pary z odpadających teamów w fazie play-off dołączą automatycznie do gry w turnieju par. Być może uda się pozyskać patronat władz nowosądeckich oraz zgodę PZBS na odrobinę wyższą rangę zawodów. O naszych poczynaniach będziemy informować.

Po kilku zajęciach wprowadzających w arkana brydża a raczej mini-brydża uczestnicy kursu zagrali pierwsze swoje zawody sportowe. W pierwszym turnieju zwyciężyli Kamil Kucharski i Michał Troszczyński. Gratulacje.

Niebawem rusza bezpłatna i samodzielna zarazem nauka brydża za pośrednictwem poczty elektronicznej. Trzy grupy wtajemniczenia; ZERO, BAZA i NADBUDOWA. Chętnych proszę o wybór grupy i przysłanie mi maila na adres kz@tabu.tarnow.pl

Strony

узнать телефон app ссылка найти домашний телефон по адресу в москве решебник по экономике 7 класс iphone spyware listen to calls узнать телефона по адресу и фамилии поиск людей по фамилии архив what is the best cell phone spy software поиск адреса по фамилии в московской обл на сайте поиск людей в контакте по номеру телефона тут Поиск гражданок россии sitemap