Bezpłatne spotkania w środy w g. 16.15-17.45 w I LO w sali nr 5. Warunek to grupa 8 osób w dowolnym wieku. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i programy do podnoszenia umiejętności. Celem jest czysta rozrywka, a więc zapoznanie z zasadami brydża by grą się parać na niwie towarzyskiej. Oto filmik prezentujący ideę brydża towarzyskiego.

W dniu 6.12.2014 r. odbędą się oddzielne finały w Skawinie. Dwunastu pierwszych zawodników z eliminacji ma prawo wyboru partnera do turnieju finałowego. Brak informacji skutkuje automatyczną kwalifikacją zawodnika rezerwowego z listy oczekujących.

W dn. 17-18.01.2015 r. rozgramy siódmą edycję Małopolskiej Ligi Młodzieżowej. Zgłoszenia proszę przesyłać wszelkimi komunikatorami do 31.12.2014 r. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy ur. w 1995 r. i młodsi. Niebawem informacje o kosztach zgrupowania.

Jak co roku ciepły Tarnów przyjął entuzjastów brydża porównawczego. W Pałacu Młodzieży odbyło się prawdziwe święto brydża, któremu patronowały władze miejskie. W zawodach młodzieżowych zwyciężyli Kuba Lenkiewicz i Błażej Krawczyk. W konkurencji młodzików tryumfował Michał Kuczkowski, któremu patronował Oskar Trybus z Gorlic.  Drugi turniej połączył aż cztery pokolenia i choć walka była zacięta do końca to znów wygrał Błażej Krawczyk, tym razem z pomocą Łukasza Plądra ze Skawiny.

Czwarty kolor 22.10.2014 r.

Zajęcia szkoleniowe dla zaawansowanej młodzieży z klubu MPEC Tarnów i dorosłych amatorów w środy w g. 17.15-19.45

Tak jak planowanie licytacji, rozgrywki czy obrony warto zaplanować nasze wyjazdy wraz z budżetem, który pomoże dofinansować tych najbardziej zaangażowanych. Co roku są te same imprezy, więc z grubsza wiecie co i jak. Oprócz mistrzostw będą także organizowane kryteria kadr młodzieżowych, na które trzeba będzie pojechać jeśli się marzy o reprezentacji nie wspominając o pracy...

Bezpłatne zajęcia polegające na grze od pierwszego spotkania w piątki w g. 18.00-19.45 w Pałacu Młodzieży. Jeszcze można się zapisać do sekcji MKB PM. Kolejne zajęcia 10.10.2014 r.

Zapraszamy na zajęcia sekcji brydżowej I LO. Kółko prowadzą mgr Krzysztof Horbacewicz, Błażej Krawczyk, Wojciech Garncarz, Jakub Lenkiewicz, Piotr Wzorek i Krzysztof Ziewacz. Następne spotkanie 14.10.2014 r. g. 14.30. Zapraszamy kolejnych chętnych. Za miesiąc skala trudności może wpłynąć na potencjalnych zainteresowanych demotywująco.

W ramach Brydżowego Mityngu Sylwestrowo-Karnawałowego rozegramy również ciut dłuższy turniej teamów, w którym pary z odpadających teamów w fazie play-off dołączą automatycznie do gry w turnieju par. Być może uda się pozyskać patronat władz nowosądeckich oraz zgodę PZBS na odrobinę wyższą rangę zawodów. O naszych poczynaniach będziemy informować.

Jestem do dyspozycji niemal w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek w g. 20.30-22.50. Informacja ważna dla moich podopiecznych oraz dla innych chętnych. Analiza nazajutrz za pośrednictwem SKYPE

Niebawem rusza bezpłatna i samodzielna zarazem nauka brydża za pośrednictwem poczty elektronicznej. Trzy grupy wtajemniczenia; ZERO, BAZA i NADBUDOWA. Chętnych proszę o wybór grupy i przysłanie mi maila na adres kz@tabu.tarnow.pl

Gratulacje dla najlepszych czyli Alicji Mosiałek i Jędrka Hodora, którzy wycisnęli z karty i przeciwników dzisiaj bardzo dużo skoro przekroczyli barierę 70%.. Wyniki się trochę zmieniły, ale nie będziemy odbierać pucharów. Zadośćuczynienie w mojej gestii.

Klasyfikacja medalowa wszech czasów dotyczy wyłącznie imprez młodzieżowych w randze mistrzostw Polski i tarnowskiej młodzieży, w tym Adama Krysy i Olgi Długosz  (obecnie w CKiS Skawina). 1. Błażej Krawczyk 2. Michał Krysa 3. Olga Długosz

Występ naszych zawodników można uznaać za iście wspaniały. Znakomita gra przyniosła medale. Złoty medal w teamach i srebrny w parach oraz przyczyniła się znacząco do wygranej także w klasyfikacji województw. Michał Kuczkowski i Piotr Kruczek wywalczyli srebrny medal w konkurencji par. Drużynowe Mistrzostwo Polski zdobyli w/w Michał Kuczkowski, Piotr Kruczek oraz Wojciech Krawczyk i Bartosz Liszka.

Obozy zawsze były znakomite z powodu jednoczesnego sprężu i luzu zarówno kadry jak i uczestników. Tak jednym zdaniem można określić charakter zgrupowań, które przez całą dekadę nie tylko miały za zadanie szkolić, ale także dbać o aktywny wypoczynek młodzieży.

Strony

узнать телефон app ссылка найти домашний телефон по адресу в москве решебник по экономике 7 класс iphone spyware listen to calls узнать телефона по адресу и фамилии поиск людей по фамилии архив what is the best cell phone spy software поиск адреса по фамилии в московской обл на сайте поиск людей в контакте по номеру телефона тут Поиск гражданок россии sitemap