Pilne składki członkowskie za 2015

150 zł normalna,

40 zł młodzicy i juniorzy ur. 1995 r. i młodsi, 100 zł juniorzy 21-25,

110 zł dla ur. w latach 1945-49 i 60 zł dla ur. 1944 r i starszych

wpłacamy na konto TZBS

Krakowski Bank Spółdzielczy

70 8591 0007 0300 0266 6899 0001

Jestem do dyspozycji niemal w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek w g. 20.30-22.50. Informacja ważna dla moich podopiecznych oraz dla innych chętnych. Analiza nazajutrz za pośrednictwem SKYPE

Przełom w nauczaniu i uczeniu się gry w brydża! Ćwiczcie więc z programem systematycznie, w miarę możliwości codziennie, choćby po parę minut. Pracujcie nad koncentracją. Lepsze zaangażowane 15 minut z tym programem niż klepanie w klawiaturę na Kurniku! To najlepszy sposób, aby szybko zrozumieć tę grę...

Bezpłatne zajęcia polegające na grze od pierwszego spotkania w piątki w g. 18.00-19.45 w Pałacu Młodzieży. Jeszcze można się zapisać do sekcji MKB PM.

Zapraszamy na zajęcia sekcji brydżowej I LO. Kółko prowadzą mgr Krzysztof Horbacewicz, Błażej Krawczyk, Wojciech Garncarz, Jakub Lenkiewicz, Piotr Wzorek i Krzysztof Ziewacz. Następne spotkanie 25.11.2014 r. g. 14.30.

Licytacja po wejściach

Zajęcia szkoleniowe dla zaawansowanej młodzieży z klubu MPEC Tarnów i dorosłych amatorów w środy w g. 17.30-19.45

Bezpłatne spotkania w środy w g. 16.15-17.30 w I LO w sali nr 5. Warunek to grupa 8 osób w dowolnym wieku. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i programy do podnoszenia umiejętności. Celem jest czysta rozrywka, a więc zapoznanie z zasadami brydża by grą się parać na niwie towarzyskiej. Oto filmik prezentujący ideę brydża towarzyskiego.

W dniu 6.12.2014 r. odbędą się oddzielne finały w Skawinie. Dwunastu pierwszych zawodników z eliminacji ma prawo wyboru partnera do turnieju finałowego. Brak informacji skutkuje automatyczną kwalifikacją zawodnika rezerwowego z listy oczekujących.

W dn. 17-18.01.2015 r. rozegramy siódmą edycję Małopolskiej Ligi Młodzieżowej. Zgłoszenia proszę przesyłać wszelkimi komunikatorami do 31.12.2014 r. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodnicy ur. w 1995 r. i młodsi. Niebawem informacje o kosztach zgrupowania.

Jak co roku ciepły Tarnów przyjął entuzjastów brydża porównawczego. W Pałacu Młodzieży odbyło się prawdziwe święto brydża, któremu patronowały władze miejskie. W zawodach młodzieżowych zwyciężyli Kuba Lenkiewicz i Błażej Krawczyk. W konkurencji młodzików tryumfował Michał Kuczkowski, któremu patronował Oskar Trybus z Gorlic.  Drugi turniej połączył aż cztery pokolenia i choć walka była zacięta do końca to znów wygrał Błażej Krawczyk, tym razem z pomocą Łukasza Plądra ze Skawiny.

Tak jak planowanie licytacji, rozgrywki czy obrony warto zaplanować nasze wyjazdy wraz z budżetem, który pomoże dofinansować tych najbardziej zaangażowanych. Co roku są te same imprezy, więc z grubsza wiecie co i jak. Oprócz mistrzostw będą także organizowane kryteria kadr młodzieżowych, na które trzeba będzie pojechać jeśli się marzy o reprezentacji nie wspominając o pracy...

W ramach Brydżowego Mityngu Sylwestrowo-Karnawałowego rozegramy również ciut dłuższy turniej teamów, w którym pary z odpadających teamów w fazie play-off dołączą automatycznie do gry w turnieju par. Być może uda się pozyskać patronat władz nowosądeckich oraz zgodę PZBS na odrobinę wyższą rangę zawodów. O naszych poczynaniach będziemy informować.

Po kilku zajęciach wprowadzających w arkana brydża a raczej mini-brydża uczestnicy kursu zagrali pierwsze swoje zawody sportowe. W pierwszym turnieju zwyciężyli Kamil Kucharski i Michał Troszczyński. Gratulacje.

Niebawem rusza bezpłatna i samodzielna zarazem nauka brydża za pośrednictwem poczty elektronicznej. Trzy grupy wtajemniczenia; ZERO, BAZA i NADBUDOWA. Chętnych proszę o wybór grupy i przysłanie mi maila na adres kz@tabu.tarnow.pl

Gratulacje dla najlepszych czyli Alicji Mosiałek i Jędrka Hodora, którzy wycisnęli z karty i przeciwników dzisiaj bardzo dużo skoro przekroczyli barierę 70%.. Wyniki się trochę zmieniły, ale nie będziemy odbierać pucharów. Zadośćuczynienie w mojej gestii.

Klasyfikacja medalowa wszech czasów dotyczy wyłącznie imprez młodzieżowych w randze mistrzostw Polski i tarnowskiej młodzieży, w tym Adama Krysy i Olgi Długosz  (obecnie w CKiS Skawina). 1. Błażej Krawczyk 2. Michał Krysa 3. Olga Długosz

Strony

узнать телефон app ссылка найти домашний телефон по адресу в москве решебник по экономике 7 класс iphone spyware listen to calls узнать телефона по адресу и фамилии поиск людей по фамилии архив what is the best cell phone spy software поиск адреса по фамилии в московской обл на сайте поиск людей в контакте по номеру телефона тут Поиск гражданок россии sitemap