Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2015/2016

 

MPEC I Tarnów (II Liga)

T. Bisping (kpt.), O. Długosz (?), K. Cetera, M. Grabiec, M. Kita, B. Krawczyk, J. Lenkiewicz, W. Stachnik i G. Wadas

MPEC II Tarnów (III Liga)

K. Ziewacz (kpt.), J. Długosz, W. Garncarz, W. Krawczyk, M. Krysa, W. Petryszyn i P. Wzorek

MPEC III Tarnów (IV Liga)

A. Litwora (kpt.), D. Ocylok, A. Kras, P. Kruczek, M. Kuczkowski, J. Mazur i O. Trybus

 

Wczasy Brydżowe w Polsce 2015/2016 mapka lokalizacyjna

Zaliczki z gwarancją niezmiennej ceny i warunków do 24 listopada.

Proponujemy Państwu atrakcyjne wczasy pobytowe na pięknej Krecie w czterogwiazdkowym hotelu Semiramis Village z wyżywieiem ALL INCLUSIVE w cenie 1750 zł za jedną osobę w pokoju dwuosobowym (siedem noclegów) łącznie z przelotami. Każdego wieczoru ok. 20.00 zorganizujemy turniej brydżowy (co najmmniej 7) z pajączkiem i wynikami na żywo (ok. 26-30 rozd.).

Finały zostaną rozegrane w ramach Barbórki Brydżowej w krakowskim AGH. W obu kat. wiekowych zagracie 33-rozdaniowe sesje, systemem każdy z każdym po trzy rozdania w rundzie.

W ramach 7. TarNOWICJUSZa 2015 rozegrano ostatnie zawody eliminacyjne  5. Młodzieżowego Grand i Petit Prix Małopolski. W kat. U-20 zwyciężyli Piotr Wzorek i Wojciech Krawczyk (MPEC Tarnów). Turniej U-15 wygrali Michał Kuczkowski i Piotr Kruczek (MPEC Tarnów). W 7. edycji TarNOWICJUSZa tryumfował Jeremi Mazur (MPEC Tarnów). 2. Turniej Przyjaciół Brydża padł łupem Zygmunta Głowackiego i Bogusława Bukowskiego. Gratulacje.

Oskar Trybus (wychowanek Sławomira Kowalskiego ex MZS 6 Gorlice, obecnie MPEC III Tarnów) i Kacper Kopka (Piast Feliksów) zostali wicemistrzami świata w parach w kategorii U-15. Na dystansie 117 rozdań (każdy z każdym po trzy rozdania) uzyskali rewelacyjny wynik ponad 59%. Ulegli tylko Duńczykom o niecałe pół procenta.

Na zdjęciu od lewej Marcin Dobrowolski (coach), Michał Maszenda, Michał Kuczkowski, Mateusz Słuszniak,  Oskar Trybus, Maciej Kędzierski i Roland Lippik (NCP). Młodzi Polacy wywalczyli historyczny tytuł 1. Drużynowych Mistrzów Europy KIDS U-16. Wszystkie pary musiały zagrać znakomite zawody wobec niespodziewane wysokiego poziomu aż siedmiu spośród dwunastu startujących reprezentacji.

Świętkorzyskie wygrało przetarg na organizację MPM U-15. Mistrzostwa odbędą się prawdopodobnie w Hotelu*** Senator w Starachowicach. Tarnów reprezentować będą Michał Kuczkowski, Oskar Trybus, Jeremi Mazur oraz gościnnie [...].

Błażej Krawczyk i Krzysztof Superson mistrzami na maksy. Michał Krysa i Jakub Lenkiewicz wicemistrzami na impy. Dwunaste i duży sukces naszych reprezentacyjnych młodzików Michała Kuczkowskiego i Oskara Trybusa.

Krzysztof Cetera i Jakub Lenkiewicz  (obaj MPEC I Tarnów, U-20) oraz B. Wróbel i B. Wolak (obaj UKS Olimpia Dwójka Kraków, U-15) zapisują się na kartach złotego jubileuszu Krakowskiego Sportowego Ośrodka Szkolnego. W U-20 prowadzi K. Pietrzak. Drugą lokatę zajmuje A. Litwora. W rywalizacji U-15 O. Trybus na 5-tym, a M. Kuczkowski na 6-tym miejscu.

Weronika Tarnawska i Gabriela Kisielewska (UKS Olimpia Dwójka Kraków) we wspaniałym stulu zwyciężają w Gorlicach w turnieju U-15. Arkadiusz Kras (MPEC III Tarnów) i Dawid Karpik (MZS 6 Gorlice) najlepsi do lat 20. Graty.

Od piątkowej kolacji do niedzielnego obiadu.

W dn. 4-6.09.2015 r. planujemy zorganizowanie weekendu szkoleniowego dla niezaawansowanych i ewentualnie średnio-zaawansowanych. Dobre warunki pobytowe zapewni Willa Helena. Promocyjna cena 210 zł (2 noclegi z wyżywieniem od piątkowej kolacji do niedzielnego obiadu plus 12 godzin szkoleniowych z materiałami). Warunkiem zgrupowania jest udział co najmniej 8 osób. Na zgłoszenia czekamy do 20.07.2015 r.

Strony