4. Mistrzostwa Polski Młodzików, Stasikówka 4-7.09.2014 r.

[ PARY ] [ TEAMY ] [ KLASYFIKACJE: GENERALNA KlUBOWA SZKOLNA ]

Wyjazd w czwartek 4.09.2014 r. g. 9.45 z dworaca PKS. Powrót w niedzielę na ok. 17.30. Całkowity koszt 170 zł.

Obozy zawsze były znakomite z powodu jednoczesnego sprężu i luzu zarówno kadry jak i uczestników. Tak jednym zdaniem można określić charakter zgrupowań, które przez całą dekadę nie tylko miały za zadanie szkolić, ale także dbać o aktywny wypoczynek młodzieży.

Jędrzej Hycnar, który obecnie robi oszałamiającą karierę aktorską pojawił się po długim okresie nieobecności  także w brydżowym gronie i od razu tryumfalnie. Jędrek minimalnie wyprzedził Krzysia Supersona i kolegę z drużyny Witka Petryszyna.

Duży sukces Olgi Długosz, która w swoim drugim występie na arenie międzynarodowej zanatowała znakomite rezultaty. W konkurencji par mikstowych wraz z Wojciechem Kaźmierczakiem zajęła czwartą lokatę, a w konkurencji Dziewcząt do lat 25 z Agnieszką Szczypczyk wywalczyła szóstą pozycję. W ME startowali także Błażej Krawczyk i Michał Krysa, którzy wypadli nieco poniżej oczekiwań choć awans do finału należy uznać za sukces.

Jestem do dyspozycji niemal w każdy poniedziałek, wtorek, środę i piątek w g. 20.30-22.50. Informacja ważna dla moich podopiecznych oraz dla innych chętnych. Turnieje w BridgeNET gram z Wami w pon, wt, śr i pt 20.30-22.50. Analiza nazajutrz za pośrednictwem SKYPE

Błażej Krawczyk i Michał Krysa potwierdzili swoją klasę i hegemonię zwyciężając po raz kolejny w konkurencji na zapis średni. Błażej Krawczyk wraz z Aleksandrą Pacurą sięgnął jeszcze po srebro w mikstach. Klub MPEC Tarnów wywalczył miejsce trzecie i brązowy puchar w klasyfikacji klubowej. Małopolska trumfowała w klasyfikacji województw.

Doroczne Młodzieżowe Grand Prix w Oświęcimiu wygrali Krzyś Superson i Przemek Picheta przed Joasią i Olką Byra i rewelacyjnymi młodzikami Mateuszem KrzemykiemMichałem Kuczkowskim. W Klasyfikacji U-15 po 4-ech turniejach prowadzi Mateusz Krzemyk, a w U-20 Wiciu Petryszyn. Maciek Janeczko tradycyjnie zadbał o puchary i nagrody. Trofea wręczała sama pani dyr.

W lecie spotkania w poniedziałki o 16.00 w Domu Studenta

Bezpłatne zajęcia polegające na grze od pierwszego spotkania w piątki w g. 18.00-20.00 w Pałacu Młodzieży. Już teraz można się zapisać do sekcji MKB PM. Pierwsze zajęcia 3.10.2014 r.

Wiesia Kotelon i Stasiu Drwal znów bezkonkurencyjni. Drugi rezultat uzyskali rewelacyjny młodzik Michaś Kuczkowski i doświadczony junior Wojtek Garncarz. Trzecie wywalczyli Ania i Jurek Kobisowie. Całą imprezę wygrał Michał Kuczkowski. Spośród początkujących najlepiej grał Krzyś Hajdo.

Od dawna chciałem utworzyć coś w rodzaju biblioteki brydżowej, w której byłyby z czasem prawie wszystkie polskie pozycje. Choć to pewnie marzenie niedoścignione to jednak mała biblioteczka ma szanse powstać. 

Piąty turniej 4. Edycji Młodzieżowego GP Małopolski odbędzie się w Stasikówce w dniu 14.08.2014 r. o g. 10.30.

Wiesia Kotelon i Staś Drwal przed Piotrkiem Wzorkiem i Wojtkiem Krawczykiemi. Trzecie Błażu Krawczyk i Wiciu Petryszyn. W Klasyfikacji Generalnej O Puchar PM liczonej w PDF prowadzi Michał Kuczkowski, a w procentowej Wiesia ze Stasiem. Ostatni turniej połączony z rozdaniem nagród 7.06.2014 r. jeszcze nie wiadomo czy w PM czy w I LO.

MPEC I Tarnów obronił tytuł Drużynowego Mistrza Polski Młodzieży SzkolnejZespół grał w składzie Błażej Krawczyk, Michał Krysa, Witold Petryszyn i Piotr Wzorek. Był to zarazem 9. Memoriał Henia Gagatka. Za rok jubileusz.

Tego lata obchodzić będziemy X-lecie naszych młodzieżowych zgrupowań brydżowych U Pradziada. Już szykujemy dla was niespodzianki. Z pewnością warto będzie spędzić te dziesięć dni w gronie oddanych przyjaciół.

Zajęcia wznawiamy 10 września 2014 r.

Zajęcia szkoleniowe dla średnio-zaawansowanej młodzieży i dorosłych amatorów w środy w g. 17.30-19.30

Strony

узнать телефон местонахождение человека через спутник cheating spouse blames you тут how not to cheat on your wife spy sms other phone справочник телефонов северо казахстанской области на сайте как найти кому пренадлежит номер телефона mobile phone тут тут тут best iphone spy apps телефонная база ханты мансийска справочник spy app iphone camera gps track cell phone cell phone spying app world blackberry phone tracker for the iphone телефонная база Блог о препарате для продления полового акта и улучшения потенции силденафил виагра женская sitemap