Zapraszamy na zajęcia sekcji brydżowej I LO. Kółko prowadzą mgr Krzysztof Horbacewicz i Krzysztof Ziewacz. Następne spotkanie 27.01.2015 r. g. 14.30.

Bezpłatne spotkania w środy w g. 16.15-17.45 w I LO w sali nr 5. Warunek to grupa 8 osób w dowolnym wieku. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe i programy do podnoszenia umiejętności. Celem jest czysta rozrywka, a więc zapoznanie z zasadami brydża by grą się parać na niwie towarzyskiej.

Lebensohl, 28.01.2015 r., środa g. 17.45

Zajęcia szkoleniowe dla zaawansowanej młodzieży z klubu MPEC Tarnów i dorosłych amatorów w środy w g. 17.45-19.45

Bezpłatne zajęcia polegające na grze od pierwszego spotkania w piątki w g. 18.00-19.30 w Pałacu Młodzieży. Jeszcze można się zapisać do sekcji MKB PM.

Zgrupowanie zasadnicze odbędzie się w terminie 11-14.02.2015 r. Staramy się o możliwość zrefundowania przynajmniej części środków. Koszt samego pobytu to kwota 250 zł plus 30 zł opłata rozgrywek i dojazd.

1.02.2015 r. niedziela g. 19.30 KOMUNIKACJA cz.3

Serdecznie zapraszam na moje wykłady z zakresu brydża sportowego za pośrednictwem Skype i BBO oraz YouTube. We wtorki dla początkujących i średnio-zaawansowanych w niedziele. Wykłady będą miały charakter tematyczny. Uczestnicy danego spotkania będą mieli przywilej wyboru tematu na następne spotkanie. Podczas wykładu będzie można na bieżąco zadawać pytania dotyczące aktualnie referowanego zagadnienia. Po wykładzie będzie czas na krótką otwartą dyskusję. Całość potrwa ok. 60-75 minut (wykład 30-45 min. i dyskusja 15-30 min.). Poniżej lista tematów do wyboru.

II Kocioł 14.02.2015 r. g. 9.30

58. Edycja Tarnowskiej Ligi Okręgowej 2015

Pałac Młodzieży, J. Piłsudskiego 24 sala nr 52 (II piętro)

TABELA-WYNIKI-BUTLER

W dn. 17-18.01.2015 r. w Hotelu**Litwiński w Tęgoborzu rozegrano 7. Edycję Małopolskiej Ligi Młodzieżowej. Po pięciu latach dominacji MPEC Tarnów po raz drugi w historii tych zawodów wygrała drużyna CKiS ze Skawiny w składzie: Krzysztof Superson, Przemysła Picheta, Łukasz Pląder oraz gościnnie Błażej Krawczyk. Drugie miejsce i tytuł wicemistrzowski wywalczył zespół Jocker Oświęcim, a honor Tarnowa uratowali Krzysztof Cetera, Witold Petryszyn, Jakub Lenkiewicz i Michał Krysa, którzy w ostatniej rundzie wyprzedzili drugi dzielnie walczący zespół z Tarnowa MPEC II

W jaki sposób można ustawić sobie na BBO trening licytacyjny dla WuJotowej sekwencji 1 trefl - 1 karo.

Jestem do dyspozycji niemal w każdy poniedziałek, wtorek, środę, czwartek i piątek w g. 20.30-22.50. Informacja ważna dla moich podopiecznych oraz dla innych chętnych. Analiza nazajutrz za pośrednictwem SKYPE

W dn. 21-28.02.2015 r. organizujemy kolejny zimowy obóz brydżowy. UWAGA ! wyjeżdżamy na zgrupowanie dzień wcześniej tj. w piątek 20.02.2015 r. o g. 9.45 z dworca PKS kursowym BP TOUR'em po to aby najlepsi mogli wziąć udział w szkoleniu poświęconemu strefie szlemowej.  Bardzo pilne zaliczki.

Błażej Krawczyk w U-20 i Michał Kuczkowski w U-15 zwycięzcami tegorocznych finałów w brydżu sportowym. Tryumfatorzy w nagrodę pojadą bezpłatnie na zimowy obóz do Stasikówki. Najlepsi otrzymali okazałe puchary i po trzy znakomite wydawnictwa brydżowe. Pozostałym także wręczono książki i upominki. Imprezę odwiedził Św. Mikołaj i wraz ze swoim pomocnikiem częstował łakociami. Celebrowano też 18-te urodziny Olki Byry. Dziękujemy władzom Skawiny z Marcinem Kuflowskim na czele [...]

Pierwsza faza gry w brydża (jakiegokolwiek). Talia zawiera 40 pkt. (wg skali Miltona Worka; as=4, król=3, dama=2 i walet=1). Średnia otrzymywanych punktów na rękę w dystansie wyniesie ~10 pkt. (40/4graczy=10).

Przełom w nauczaniu i uczeniu się gry w brydża! Ćwiczcie więc z programem systematycznie, w miarę możliwości codziennie, choćby po parę minut. Pracujcie nad koncentracją. Lepsze zaangażowane 15 minut z tym programem niż klepanie w klawiaturę na Kurniku! To najlepszy sposób, aby szybko zrozumieć tę grę...

Jak co roku ciepły Tarnów przyjął entuzjastów brydża porównawczego. W Pałacu Młodzieży odbyło się prawdziwe święto brydża, któremu patronowały władze miejskie. W zawodach młodzieżowych zwyciężyli Kuba Lenkiewicz i Błażej Krawczyk. W konkurencji młodzików tryumfował Michał Kuczkowski, któremu patronował Oskar Trybus z Gorlic.  Drugi turniej połączył aż cztery pokolenia i choć walka była zacięta do końca to znów wygrał Błażej Krawczyk, tym razem z pomocą Łukasza Plądra ze Skawiny.

Strony

узнать телефон app ссылка найти домашний телефон по адресу в москве решебник по экономике 7 класс iphone spyware listen to calls узнать телефона по адресу и фамилии поиск людей по фамилии архив what is the best cell phone spy software поиск адреса по фамилии в московской обл на сайте поиск людей в контакте по номеру телефона тут Поиск гражданок россии sitemap