MPEC sponsor Tarnowskiej Akademii Brydżowych Umiejętności

61. Edycja Tarnowskiej Ligi Okręgowej 2018

TABELA - Ostatni kocioł 14-go kwietnia g. 9.00-15.30

Adam Krysa

Autor: 
kz

 

Adam Krysa należy do najbardziej utalentowanych i utytułowanych zawodników w historii Tarnowa. Najważniejsze osiągnięcia to Drużynowe Mistrzostwo Europy Juniorów Młodszych w Albenie (2011) i dwukrotne Wicemistrzostwo Świata w Parach i Teamach BAM w parze z Justyną Żmudą w kat. U-26 w Stambule (2009). Adam obecnie reprezentuje pierwszoligowy klub CKiS Skawina.

Naukę rozpoczał w 2006 r. pod okiem trenera II Klasy p. L. Gabriela. Od 2007 r. w TABU. W rozwrywkach III Ligi zadebiutował w barwach Centermed Tarnów w parze z Krzysztofem Ziewaczem, grającej dwoma systemami pod założenia (!) w roku 2008. W latach 2007-2008 reprezentował TABU-MPEC Tarnów. Następnie (jesień 2008 r.) przeszedł do lepiej notowanego klubu młodzieżowego CKiS Skawina, gdzie mógł rozwinąć swój talent. Jednocześnie cały czas grywał na lokalnych i regionalnych imprezach ze starszymi, bardziej doświadczonymi zawodnikami w Tarnowie by wymienić tych najbardziej dla rozwoju Adama zasłużonych; Waldemar Guła, Krzysztof Ziewacz, Piotr Markiewicz i Jarosław Jurkiewicz.

Adam Krysa wielokrotnie zdobywał medale MPMS i OOM. Wkrótce wykaz wszystkich medali i innych ważnych osiągnięć  w dotychczasowej karierze Adama.

 

Kategoria: 
Błąd | TABU Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.