MPEC sponsor TABU 2008-2018

Biblioteka Brydżowa TABU

Autor: 
kz

 

Od dawna chciałem utworzyć coś w rodzaju biblioteki brydżowej, w której byłyby z czasem prawie wszystkie pozycje jakie ukazały się w j. polskim. Choć to pewnie marzenie niedoścignione to jednak mała biblioteczka ma szanse powstać. Wobec problemów finansowych (UMT chce wspierać tylko medialne sporty) taka baza wydawnictw brydżowych mogłaby pomóc kolejnym chętnym zgłębiać tajniki umiejętności brydżowych. 

Apel

W związku z powyższym proszę wszystkich o przekazanie nie chcianych książek na potrzeby TABU. Pierwszym był Jasiu Prewendowski, który jakiś czas temu podarował sporo książeczek i jeszcze więcej gazet. Wydawnictwa brydżowe po śp. Darku przekazała także p. Bożena Kulczyk. Swoje książki przekazali także Krzyś Piotrowski, Błażu Krawczyk, Wojtek Garncarz i Maciek Grabiec. Dziękujemy.  

Akcja

Poproście też tych, którzy tak jak Krzyś Piotrowski, już nie grają w brydża. Może przekażą książki, które gdzieś w kącie pokrywają się kurzem. 

Kontakt

883 144 893

kz@tabu.tarnow.pl

skype: kztabu

 

Kategoria: 
Fatal error: Call to undefined function media_access() in /home/tabu/domains/tabu.tarnow.pl/public_html/sites/all/modules/media_gallery/media_gallery.module on line 290