MPEC sponsor Tarnowskiej Akademii Brydżowych Umiejętności

61. Edycja Tarnowskiej Ligi Okręgowej 2018

TABELA - Ostatni kocioł 14-go kwietnia g. 9.00-15.30

Finał 3. GP20 i PP15, Skawina

Autor: 
kz
Data wydarzenia: 
2013-11-30 Od 10:00 do 17:00

Tarnów: zbiórka g. 8.00 pod Domem Studenta 30.11.2013 r. sobota 

koszt ok. 40 zł 

Busem jadą:

Błażej Krawczyk, Michał Krysa, Piotr Wzorek, Jędrzej Hycnar, Witold Petryszyn, Wojciech Garncarz, Arkadiusz Kras, Anna LitworaMichał Kuczkowski, Wiktor Halastra, Dominik Brożyna, Bartłomiej Tyka i Jakub Lenkiewicz pojadą busem

We własnym zakresie dojadą z Krakowa:

Maciej Grabiec, Krzysztof Cetera, Jakub Rokita, Aleksandra Talaczek i Gabriela Nosal

Jeżeli ktoś z w/w zdecuduje się pojechać z nami z Tarnowa busem proszę mnie poinformować.

 

Finał odbędzie się w Skawinie 30.11.2013 r. o g. 10.00. Czołową szesnastkę zarówno GP U-20 jak i PP U-15 proszę o podanie partnera. Lista zakwalifikowanych par. 

LISTA PAR 

Grand Prix U-20

  1. Maciej Grabiec - Błażej Krawczyk 
  2. Grzegorz Skołyszewski - Krzysztof Superson 
  3. Maciej Superson - Maksymilian Chodacki 
  4. Michał Krysa - Aleksander Smal
  5. Krzysztof Cetera - Jakub Rokita
  6. Maciej Śliwiński - Przemysław Kurzak 
  7. Piotr Wzorek - Jędrzej Hycnar 
  8. Aleksandra Byra - Joanna Byra 
  9. Witold Petryszyn - Wojciech Garncarz 
  10. Arkadiusz Kras -  Jakub Jezierski 
  11. Anna Burda - Mateusz Sobczak 
  12. Przemysław Picheta - Piotr Merynda
  13. Aleksandra Talaczek - Gabriela Nosal 
  14. Aleksandra Pacura - Magdalena Chmielewska
  15.  Dawid Karpik - Marcin Krężołek
  16. Antoni Machowski - Paweł Zalecki

 

GP U-20

 

Petit Prix U-15

  1. Jędrzej Hodor - Angelika Konderak 
  2. Radosław Morek - Iwona Szumera 
  3. Anna Litwora - Dominika Ocylok 
  4. Barbara Superson - Izabela Radomska 
  5. Jan Gąsienica-Józkowy - Gabriel Chrabąszcz
  6. Paweł Piekarz - Antoni Wójcik
  7. Piotr Kruczek - Michał Kuczkowski
  8. Wiktor Halastra - Dominik Brożyna 
  9. Artur Guniewicz - Mateusz Mazurek 
  10. Mateusz Krzemyk - Gabriel Matyjasik  
  11. Oskar Trybus - Kacper Korzeń
  12. Gabriela Musiał - Katarzyna Łatecka 
  13. Olga Politowicz - Maria Lisowska
  14. Bartłomiej Tyka - Jakub Lenkiewicz
  15. Patrycja Borowczyk - Anna Żmudka 
  16. Magdalena Dudek - Natalia Sukta 

 

PP U-15

 

 

 

Kategoria: 
Błąd | TABU Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.