MPEC sponsor TABU 2008-2018

I Liceum Ogólnokształcące im. K. Brodzińskiego

Autor: 
admin

I Liceum Ogólnokształcące to placówka od zawsze przyjazna brydżowi. Przez lata prowadzono jeśli nie zorganizowane kursy czy szkolenia to przynajmniej kółeczko brydżowe. Trenerski trud podejmowali przede mną Zdzisław Knot, Leszek Gabriel i Andrzej Pietrucha. Niezwykle przychylna dyrekcja w osobach Marka Lipińskiego i p. Małgorzaty Wrześniowskiej stworzyła nam doskonałe warunki do treningu i zabawy.

Obecnie w szkole odbywają się zajęcia dla początkujących (środa 16,00-17.45), i srednio-zaawansowanych (środa 18.00-19.45).

W latach ubiegłych organizowane były amatorskie turnieje modzieżowe, w których chętnie brali również udział dorośli miłośnicy brydża porównawczego.

W latach 2008 i 2009 rozgrywano Internetowy Puchar Polski Drużyn Uczniowskich. Drużyna I LO w pierwszym swym starcie dotarła do półfinału, po czym w następnej edycji sięgnęła po to trofeum.

Kategoria: 
Fatal error: Call to undefined function media_access() in /home/tabu/domains/tabu.tarnow.pl/public_html/sites/all/modules/media_gallery/media_gallery.module on line 290