MPEC sponsor Tarnowskiej Akademii Brydżowych Umiejętności

61. Edycja Tarnowskiej Ligi Okręgowej 2018

TABELA - Ostatni kocioł 14-go kwietnia g. 9.00-15.30

Mailingowa Akademia Brydżowa

Autor: 
kz
Data wydarzenia: 
2014-10-01 15:00

 

Niebawem rusza bezpłatna i samodzielna zarazem nauka brydża za pośrednictwem poczty elektronicznej. Trzy grupy wtajemniczenia; ZERO, BAZA i NADBUDOWA. Chętnych proszę o wybór grupy i przysłanie mi maila na adres kz@tabu.tarnow.pl

Szkółka polega na rozwiązywaniu problemów z zakresu licytacji, wistu i rozgrywki, a następnie na samodzielnym sprawdzaniu rozwiązań zamieszczonych w tym samym mailu. Dodatkowo będą też materiały i programy szkoleniowe.
 

Więcej szczegółów     

Cześć, przede wszystkich chcę Wam pogratulować szerokości horyzontów myślowych skoro paracie się brydżem bądź chcecie się nauczyć tej królewskiej gry. Brydż uczy myśleć. Szkoła już przestała... czego dowodem jest klucz i schemat. Ale do rzeczy czyli zamiast regulaminu :)

KOMUNIKACJA między użytkownikami mTABU

Założenie jest takie, aby wszystko szło do wszystkich. Chodzi o ferment brydżowy. To rozwija. Kto chce ten zabiera głos w ewentualnej dyskusji. Wszyscy widzą wpisy podobnie jak na forum. W każdym momencie można zrezygnować i po angielsku nikomu nic nie mówiąc opuścić grupę.

MOTTO: w zwolnionym tempie

Całość będzie się nazywać "W zwolnionym tempie". Dobry tytuł, który obiecuje rozbiórkę zagadnień na najbardziej drobne czynniki i mam nadzieje, że ogarnę te właśnie decydujące o sukcesie. Jednym zdaniem, aby ręka nie była szybsza od głowy.

ZASADY z grubsza czyli jak to będzie a raczej jak Wy będziecie działać :)

Nauka jest SAMODZIELNA. SAMOUCZEK. Waszą prywatną sprawą jest ile z tego wyniesiecie dla siebie. Swoboda, ot co nam przyświeca. Korzystacie z nadesłanych przeze mnie materiałów i programów bądź rozwiązujecie problemy.

Kto che mnie bardziej wykorzystać (a warto) to odsyłam do zapoznania się z moją ofertą szkoleniową w dole tego tekstu, a najlepiej pogadać 883 144 893. Jeden warunek: świadomość brydżowa.

GRUPY zaawansowania

ZERO

zero.tabu@emaildodo.com

zasady gry plus podstawowe pojęcia z zakresu rozgrywki i obrony oraz wprowadzenie do licytacji

BAZA

baza.tabu@emaildodo.com

pojęcia licytacji naturalnej + techniki rozgrywkowo-obronne oraz elementy taktyki i strategii

NADBUDOWA

nadbudowa.tabu@emaildodo.com

nowinki przede wszystkim licytacyjne, konstruowanie systemów, fortele, zagrania psychologiczne, taktyka i strategia oraz analiza post mortem

 

PLANY

Planuje też bardziej interaktywne - bezpłatne na początku (promocja) - WYKŁADY TEMATYCZNE za pośrednictwem SKYPE i BBO. Będę też zamieszczał bezpłatne materiały szkoleniowe na BBO w dziale movies.

INNE moje oferty i usługi brydżowe

Oferuję też naukę 1-1, coaching pary lub teamu. Zapraszam także na wczasy i obozy, które organizuje. Od dawna cieszą się niezłym wzięciem.
 

Informacje znajdziecie na poniższych moich stronach:

www.wczasybrydzowe.pl      

www.obozybrydzowe.pl

www.tabu.tarnow.pl

www.tzbs.info

www.bridgeholiday4you.com

www.bridgecamps.com

 

zapraszam i pozdrawiam Was serdecznie
Krzysztof Ziewacz

 
Kategoria: 
Błąd | TABU Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.