MPEC sponsor TABU 2008-2018

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej, Gdańsk 18-21.06.2015 r.

Autor: 
kz

Błażej Krawczyk i Krzysztof Superson mistrzami na maksy. Michał Krysa i Jakub Lenkiewicz wicemistrzami na impy. Dobre występy naszych młodzików.

W pierwszym dniu startowały dziewczęta. Na szóstym uplasowały się Anna Litwora i Dominika Ocylok.

W drugim dniu rozgrywano zawody open na zapis maksymalny. Błażej Krawczyk i Krzysztof Superson dokonali nie lada wyczynu. Z niebytu na olimp. Zwycięstwo cenne przede wszystkim z powodu olbrzymiego serca i waleczności jakie włożyli w grę, która przez dosyć długi czas się im nie układała. Po dwóch sesjach eliminacyjnych mieli zaledwie 50% i nic nie wskazywało na to, że zagrają w finale. Jednak rewelacyjna trzecia sesja, w której nagrali ponad 80% pozwoliła im awansować do bardzo wąskiego bo 12-parowego finału. W samym finale tylko na jedną rundę oddali prowadzenie i wygrali zdecydowanie, jak przystało na faworytów imprezy. Czwarte miejsce i lekki niedosyt Piotra Wzorka i Wojciecha Krawczyka, którzy kończyli eliminacje na obiecującej drugiej lokacie.

Trzeci dzień to turniej na średnią. Niestety do finału nie awansowali główni faworyci Błażej Krawczyk i Krzysztof Superson. Godnie ich jednak zastąpili Michał Krysa i Jakub Lenkiewicz, którzy sięgnęli po srebro. Dziesiąte Witold Petryszyn i Dawid Barzyk. Dwunaste i duży sukces naszych reprezentacyjnych młodzików Michała Kuczkowskiego i Oskara Trybusa.

Małopolska uległa w klasyfikacji generalnej liczniejszej i chyba silniejszej ekipie Mazowsza. W klasyfikacji klubów MPEC Tarnów na miejscu szóstym.

STRONA MISTRZOSTW

 

Fatal error: Call to undefined function media_access() in /home/tabu/domains/tabu.tarnow.pl/public_html/sites/all/modules/media_gallery/media_gallery.module on line 290