MPEC sponsor Tarnowskiej Akademii Brydżowych Umiejętności

61. Edycja Tarnowskiej Ligi Okręgowej 2018

TABELA - Ostatni kocioł 14-go kwietnia g. 9.00-15.30

Pamięci Jurka Bojarskiego

Autor: 
admin

16 maja minęła 19-sta rocznica nieoczekiwanej śmierci Jurka Bojarskiego. Był znakomitym zawodnikiem, sędzią i trenerem. Kochał brydża. Chętnie grywał z każdym kto go o to poprosił.  Bardzo się ucieszył kiedy wygraliśmy z Pawłem Piszczkiem pierwszy nasz turniej. Chciał z nami zagrać, ale nie doczekał. Oto krótkie wspomnienie jednego z jego partnerów Mariana Klocha.

Zapraszamy na Turniej Pamięci Jurka do Cristal Park w sobotę 10.11.2012 r.

    Długoletni członek PZBS, Mistrz Krajowy, sędzia i trener. Wielokrotny zdobywca tytułu "Gracza Roku" woj. tarnowskiego, zwycięzca wielu turniejów okręgowych i krajowych. Cały swój prywatny czas poświęcał dla ukochanego brydża. Robił to z ogromną pasją i zaangażowaniem.
    Był kierownikiem sekcji brydżowej TCK i organizatorem życia brydżowego w Tarnowie. Grywał dużo i chętnie z każdym, kto się do niego zwrócił, nie patrząc na jego umiejętności brydżowe. Jego grę cechowała ogromna teoretyczna wiedza brydżowa i wspaniałe umiejętności techniczne, a jednocześnie czystość gry, spokój, takt i życzliwość.
    Jurek miał wielu partnerów brydżowych, ale żaden z nich nie zagra już nigdy z największym autorytetem brydżowym Tarnowa.

Marian Kloch

ze strony www.tzbs.okay.pl, na której słynne rozdanie Jurka

Kategoria: 
Błąd | TABU Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.