MPEC sponsor Tarnowskiej Akademii Brydżowych Umiejętności

61. Edycja Tarnowskiej Ligi Okręgowej 2018

TABELA - Ostatni kocioł 14-go kwietnia g. 9.00-15.30

Sukces Błażeja Krawczyka i Michała Krysy, udany debiut Piotrka Wzorka

Autor: 
kz

 

    

Spory sukces odniosła para naszych utalentowanych juniorów. Błażej Krawczyk i Michał Krysa zajęli drugie miejsce w dobrze obsadzonym turnieju GPPPW o Puchar Starostwa Powiatowego. Znakomicie się zaprezentował w swoim debiucie sędziego Piotr Wzorek, który sprawnie sobie poradził z kilkunastoma interwencjami.

Nie umilkły echa Indywidualnych Mistrzostw Polski, a już za nami kolejny udany mityng brydżowy. Na taką ocenę składa się kilka czynników. Przede wszystkim grało się w komfortowych warunkach. Zatopiony w zieleni Dworek Modrzewiowy hotelu Cristal Park z przestronną, pięknie urządzoną salą idealnie spełnia wymogi lokalowe. Po drugie w tych trudnych czasach znaleźli się sponsorzy chętni wspomóc wydarzenie finansowo: Starostwo Powiatowe w TarnowieKancelaria Podatkowa Reising & Hals-Chalcarz oraz firmy Clean-SteamDoraton i Mazur. Organizatorom na czele z prezesem Maćkiem Rodzajem także należą się słowa uznania, bo bez nich nie byłoby już brydża sportowego. 

Rozstrzygnięcia sportowe

Cavendish Uśredniony i zarazem Memoriał Tarnowskich Brydżystów wygrali utalentowani rzeszowiacy Przemysław Zawada i Kamil Nowak. Barometr Pamięci Jurka Bojarskiego padł łupem naszych tuzów Jarosława Jurkiewicza i Ryszarda Skotarskiego, a niedzielny Turniej Grand Prix Polski Południowo-Wschodniej O Puchar Starostwa Powiatowego wygrali faworyci Marek Wójcicki i Marek Pietraszek, którzy zdetronizowali prowadzących do ostatniej sesji juniorów Błażeja Krawczyka i Michała Krysę. Skoro o młodych mowa to znakomicie się zaprezentował w swoim debiucie sędziego Piotr Wzorek, który sprawnie sobie poradził z kilkunastoma interwencjami.

VII Tarnowski Mityng Brydżowy, Tarnów 9-10.11.2013 r.

[  Cavendish  ]  [  Barometr  ]  [  GPPPW ]

Klasyfikacja Generalna ]

Informacje ] [ Fotoreportaż ]

 

 
Kategoria: 
Błąd | TABU Tarnowska Akademia Brydżowych Umiejętności

Błąd

Wystąpił niespodziewany błąd. Proszę spróbować później.