MPEC sponsor TABU 2008-2018

Złoto i cztery srebrne MPJ

Autor: 
kz

 

 

W dn. 10-13.03.2016 r. rozegrano w Warszawie Mistrzostwa Polski Juniorów w kategoriach wiekowych 19-20 i 21-25. Adam Krysa przywiózł złoto i srebro, a Błażej Krawczyk i Jakub Lenkiewicz kilka srebrnych medali. Ponadto Małopolska uplasowała się na drugim miejscu w klasyfikacji województw, MPEC Tarnów na drugiej pozycji wśród klubów, a Błażej Krawczyk wygrał punktacje indywidualną 19-20.

Adam Krysa (MTS Piast Skawina) grający gościnnie w drużynie Wojcieszek wywalczył złoto w
drużynie i dołożył srebro w mikstach. Trzy srebrne (w każdej możliwej konkurencji zajmował drugie miejsce) zdobył Błażej Krawczyk (MPEC I Tarnów). Dwa srebrne krążki przywiózł Jakub Lenkiewicz (MPEC I Tarnów) w konkurencji open i teamach. Gratulujemy udanego występu.

Na uwagę i pochwałę zasługują jeszcze wyniki Aleksandry Talaczek, która zajęła 4-te w dziewczynach, Michała Krysy, który także przyszedł 4-ty, ale w mikstach oraz Maćków Kity i Grabca, którzy przybyli na 5-tym w open.

STRONA MISTRZOSTW

Fatal error: Call to undefined function media_access() in /home/tabu/domains/tabu.tarnow.pl/public_html/sites/all/modules/media_gallery/media_gallery.module on line 290